Můžem i s mužem

PODOBNOST SE SERIÁLEM SEX VE MĚSTĚ JE ČISTĚ NÁHODNÁ  

hrají:  Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková

VTIPNÁ AUTORSKÁ FEÉRIE 4 žen, 4 archetipů, VZNIKLA Z POTŘEBY podívat se pravdě do očí…

Autorské představení.

Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován.…. ,    co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí.

Terminy vystoupeni

 

 

TEĎ A TADY

 

DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ, BÁRA SMEJKALOVÁ, a speciální host JITKA MOLAVCOVÁ.

Akustický komorní koncert třech zpěvaček, které se setkávají na jevišti divadla Semafor. Dášu Zázvůrkovou a Báru Smejkalovou
pojí nejen přátelství, ale i autorská tvorba. Jitka Molavcová vystoupí s šansonovým repertoárem známých evergreenů J. Brella
a představí se i ve své životní roli Dolly Lewiové. 

Datum: 24.2. Klatovy; 

Vstupenky k zakoupeni zde

V Barvách Semaforu

Petr Macháček a Dáša Zázvůrková v doprovodu svěží jazzové kapely Jakub Šafr Trio připravili koncert v rytmu semaforských šlágrů. Koncert v barvách Semaforu je tvořen zejména skladbami z muzikálů Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů a Zločin v šantánu.

Právě prvně jmenovaný muzikál je společným jmenovatelem dvou hlavních protagonistů  tohoto koncertu. Oba účinkovali v Dobře placené procházce na jevišti Národního divadla v Praze pod režijní taktovkou Miloše Formana.  Návštěvníci se mohou těšit na hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších.

Koncert v barvách Semaforu přináší to  nejlepší z tvorby Suchého a Šlitra.

Terminy:

22.3. 19:00 Divadlo Semafor

14.4. 19:00 Divadlo Semafor

28.7. Divadlo Semafor

15.8. Domazlice

16.8. Klatovy

AMFORA - Pavel Větrovec narozeninova party

 

Dlouholetý dirigent orchestru Karla Gotta a emeritní profesor Pražské konzervatoře Pavel Větrovec oslaví 70.narozeniny v pražském divadle U Hasičů v neděli 6.10.2019. Gratulovat mu přijde celá špička české pop music i hudby vážné. Monika Absolonová, Edita Adlerová, Stanislav Hložek, Zdeněk Plech, Felix Slováček, Jaroslav Svěcený, Helena Vondráčková, Dáša Zázvůrková a Jitka Zelenková. Moderace Petr Salava.  Předprodej v pokladně Divadla U Hasičů a v síti Go Out bude zahájen 1.2.2019.