575a596ff3a78.jpg

Miloš Forman si vždycky uměl vybrat. Především ženy, ať už do života, nebo do svých filmových či divadelních projektů. To je i případ herečky a zpěvačky Dáši Zázvůrkové, která byla jeho "múzou" v Dobře placené procházce. V těchto dnech mladá, krásná a talentovaná umělkyně slaví narozeniny.

Zázvůrkové bylo před pár dny 35 let a šansonová i popová zpěvačka se rozhodla, že veliké mejdany dělat nebude. Ovšem narozeniny oslaví s kolegy, přáteli i diváky koncertem.

 

"Zvu všechny na příští týden 15. června na Občanskou plovárnu, kde budu mít koncert se svými hosty a část výtěžku půjde na nemocného chlapce Ládíčka, pro kterého jsem už jeden koncert v Semaforu dělala a byl velmi úspěšný," prozradila Zázvůrková. Dáša si také v poslední době zahrála v několika seriálech i filmech, včetně nových Básníků. Aktuálně mimo Semaforu účinkuje v monodramatu Lidský hlas s herečkou Jitkou Sedláčkovou a kromě stálé scény Na Kampě jde i o zájezdové představení.

Zázvůrková, kterou si před lety Miloš Forman do Dobře placené procházky vybral, kromě hraní, zpívání a učení na umělecké škole, taky vesluje. „Je to relax , ale i moje zdravotní kůra. Začala jsem pravidelně veslovat zhruba před čtyřmi lety. Důvodem byly bolesti zad a chtěla jsem mít i fyzičku. Tu teď, dá se říct, mám a na koncertě jí budu moci využít," dodala Zázvůrková, která se už těší i na své milé hosty.
(Zdroj: InStory.cz, 12. června 2016 03:00 / Jitka Jahodová)